Фільтр вугільний - спеціальний пристрій, всередині якого розташована очищуюча субстанція. Складається з активованого вугілля з шкаралупи кокоса. За рахунок цього, фільтр вугільний для води вважається екологічно безпечним приладом і схвалений як медиками, так і мікробіологами.
Завдяки хорошим сорбційними властивостями, він ефективно «вбирає» в себе хлор, сірководень і інші домішки, нейтралізуючи неприємні запахи. Також здатний сорбувати високомолекулярні органічні сполуки (діоксин, фенол). Тому, щоб видалити всі ці домішки, досить просто купити вугільний фільтр для води і грамотно його встановити.
Залежно від конструктивних особливостей фільтр для води вугільний буває 3 типів:
  • Картріджний. Відрізняється компактними розмірами і має доступну вартість. Це його головні переваги. Але ефективність очищення зберігається до тих пір, поки ресурс картриджа не вичерпаний до рівня 50-70%. Після цього якість фільтрації сильно падає.
  • Кабінетний. До плюсів відноситься ефективне очищення, невеликі габарити і середня продуктивність (до 1 м3 / год). Такий вугільний фільтр води є збалансованим рішенням, але коштує дорожче картриджного.
  • Колонний. Відрізняється максимальною продуктивністю. Термін служби фільтруючого засипання становить 1,5-2 роки (в залежності від якості активованого вугілля і частоти регенерації). До мінусів відноситься висока вартість і великі габарити.
Компанія "ЕКОСЕРВІС" допоможе Вам підібрати фільтри для води з урахуванням наявного бюджету і якості очищення, якого Ви хочете добитися.
Замовлення та консультації по номеру телефону:
067 391 90 99/ 067 431 78 89
+380(67)431-78-89, +380(67)391-90-99
Адреса: Вінниця, вулиця Лебединського, 15, вхід з двору
Пн-Пт з 09:00 до 18:00
Завжди Вам раді!